Pojem obriezka ako ho ešte nepoznáte

lepšia erekcia

Mnohým sa pod pojmom obriezka vynorí v hlave židovská kultúra a ich typická tradícia, ktorou bola/ je práve obriezka. Tento chirurgický zásah do organizmu sa deje aj v súčasnosti skrz rôzne kultúry a náboženstvá.

Poďme si zadefinovať pojem obriezky. Tento pojem môžete nájsť aj pod názvom ako cirkumcízia. Je to odstránenie predkožky, ktorá na penise prekrýva žaluď. Ako už bolo uvádzané vyššie, tak sa jedná o chirurgický úkon, ktorý bol rozšírený najmä medzi židmi.

Dnes však obriezka nepatrí len k historickým tradíciám. V kurze sú rôzne výhody obriezky, a tak vám ju dnešní lekári spravia na počkania vo svojich chirurgických ordináciách.

Výhody obriezky:

  • Zníženie rizika infekcie alebo zápalu
  • Zníženie rizika rakoviny penisu
  • Nižšie riziko prenosu pohlavných chorôb

Problémy s mužským ústrojenstvom

Dnes si bližšie priblížime čoraz viac častý problém mužov, ktorým je práve erektilná dysfunkcia. Ak máte dlhodobo nedostatočnú erekciu, tak to zväčša vykazuje už závažný problém, ktorým je práve táto erektilná dysfunkcia. Táto choroba je špecifikovaná ako: „Opakovaná neschopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu, ktorá je potrebná k uspokojivému pohlavnému styku.“

Dobrou správou pre pánov je to, že existuje riešenie erektilnej dysfunkcie. Týmto riešením sú práve dobre známe modré tabletky s názvom Viagra.

Na nesprávnu a nedostačujúcu erekciu však rozhodne vplýva vaša životospráva. Časté užívanie alkoholických nápojov alebo nadpriemerné fajčenie cigariet. Rýchle pracovné tempo, sedavý spôsobom života, neprimeraný stres, majú rovnako vplyv na vaše zdravie.

Milí páni, ak trpíte problémami s vašou pýchou, tak neváhajte a objednajte sa u kompetentného lekára- urológa, ktorý vám pomôže váš problém vyriešiť. Zdravie je predsa prednejšie ako váš strach či hrdosť.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *